Te rejat e Fundit

Kremtohet 10-vjetori i themelimit tė Shkollės sė Studimeve Politike

Shkolla Shqiptare e Studimeve Politike kremtoi sot 10 vjetorin e themelimit tė saj nė njė ceremoni tė zhvilluar nė hotel Plaza nė Tiranė. Personalitete tė rėndėsishme si Presidenti i Republikes z. Ilir Meta; zv.kryeministrja znj. Senida Mesi; kreu i zyrės sė Kėshillit tė Evropės nė Tiranė, Z. Claus Neukirch; ambasadori...

Njoftim pėr aplikantėt e vitit akademik tė Shkollės 2018

Duke falenderuar kandidatėt e shumtė qė kanė dorėzuar aplikimin e tyre pėr programin "Shkolla Shqiptare e Studimeve Politike -...

Hapet thirrja per aplikimet e reja te Shkolles - 2018

Akademia e Studimeve Politike shpall thirrjen pėr aplikime pėr pjesėmarrėsit e rinj tė programit "Shkolla Shqiptare e Studimeve...

Kalendari i eventeve

E Merkure, 08 Nentor 2017
Forumi Boteror per Demokracine 2017 - Strazburg, France
E Enjte, 04 Maj 2017
Kursi i trete i shkolles - Shqiperia dhe integrimi evropian - Durres
E Enjte, 06 Prill 2017
Kursi i dyte i shkolles - Lidershipi dhe aktivizimi qytetar - Gjirokaster
Te gjitha

VIDEO GALERI

10 vjetori i themelimit te Shkolles Studimeve Politike - "News 24" TV

2017-12-05 00:00:00

Shkolla Shqiptare e Studimeve Politike kremtoi 10 vjetorin e themelimit te saj ne nje ceremoni te zhvilluar ne hotel Plaza ne Tirane. Personalitete te rendesishme si Presidenti i Republikes z. Ilir Meta; zv.kryeministrja znj. Senida Mesi; kreu i zyres se Keshillit te Evropes ne Tirane, Z. Claus Neukirch; ambasadori zviceran ne Tirane, Z. Christoph Graf, si dhe bashkepunetore te ndryshem nder vite, vleresuan rolin Shkolles per edukimin e udheheqesve te rinj.